Grozs (0)
+371 27 22 70 70
header_icons
banner1 banner2 banner3

Kā izvēlēties sekciju viesistabai?

Sekcija viesistabā tā noteikti ir otrā galvēnā izvēle, kas jāveic meklējot mēbeles viesistabā, Jūs noteikti iedomājāties, kas ir pirmā, tas ir dīvāns. ;) Jo tieši viesistabā mēs atpūšamies, skatamies filmas, sagaidam viesus.

   Kādam iespējams pietiks ar vienu tv galdiņu zem televizora, bet ar to viesistabas sekcijas komplektēšana nebeidzas. Vairs nav jābaidās par smagnējām lielām viesistabas sekcijām, mūsdienās tās var padarīt par vieglām un ērtām.

Kādas ir sekcijas?

Gandrīz katras sekcijas pamats ir tv galdiņš, kurai pievienojas vitrīna, kumode un piekaramais plaukts. Šo visu detaļu izmērs un daudzums ir atkarīgs no Jūsu velmēm un sienas izmēriem.

 

Dekoratīvas sekcijas- sastāv no tv galdiņa un sienas paneļiem

Sekcijas ar kumodēm un piekaramajiem plauktiem, sekcijas ir ļoti lietderīgas, bet neaizņem plašas telpas.

Sekcijas ar skapjiem- Pats funkcionālākais variants. Šis variants aizņem visvairāk telpas, bet tajā pašā laikā visietiplīgākais. Iesakam šo variantu izvēlēties gaišos toņos, lai sekcija vizuāli neaizņemtu telpas.

 

Kādu izmēru izvēlēties?

Sienas izmērs ir atkarīgs no viesistabas telpas izmēra.Jo mazāka telpa, jo mazāku sienas sekciju ir jāizvēlās. Atceries ja tev ir mūsdienīga telpa ar plašu telpu, tev tā arī nav jāpiebāž ar lielām masīvām sekcijām. Kopsummā musdienu interjeru raksturo minimālisms.Tāpēc tv galdiņš un pāris plaukti kļūs par stilīgu interjeru jebkurā telpā.

 

Kādu krāsu izvēlēties?

Spilgtas krāsas vissvieglāk veidot ar aksesuāriem nevis ar mēbelēm. Balts, Melns, Koka krāsas - tā ir pamat vērtība.Gaiši mēbeļu toņi vienmēr izskatās draudzīgi ar jebkuru sienas krāsu. Bet, ja vēlaties eksperimentēt, pievērsiet uzmanību kontrasta modeļiem. Lai vizuāli paplašinātu telpu, izvēlieties sienas ar spīdīgām fasādēm. Šādi mēbeļu modeļi ir īpaši labi saskaņoti ar interjeru augsto tehnoloģiju un mūsdienu stilu.

 

Izvēlaties savu ideālo sekciju mūsu katalogā.

 

ar cieņu

mebelesir.lv

 

Iegūstiet labus piedāvājumus, atstājot savu e-pastu
vai skatīties ziņas
facebook

Visas tiesības rezervētas. Interneta veikals www.mebelesir.lv
Jebkuras www.mebelesir.lv informācijas pārpublicešana bez raktiskas atļaujas stingri aizliegta.
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

Salidzini KurPirkt gudriem