Grozs (0)
+371 27 22 70 70
header_icons
banner1 banner2 banner3

Virtuve-mājas sirds

Virtuve- mājas sirds

 

Mīlestība pagrabos un skapjos nedzīvo, dvēseli nevar atrast aukstā un tumšā vietā. Mājas sirds ir tur, kur kur ir siltums, mājas ugunskurs, gardas tējas un mājas pagatavotu vakariņu smarža. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc virtuvē notiek vissirsnīgākās sarunas. Tomēr šajā telpā vēl ir pāris noslēpumi, kas padara šo telpu par mājas sirdi.

Ēdamistaba plus virtuve...

 

Tomēr vēsturiski virtuve nav mājīga un jauka vieta. Piemēram, lielās vecās mājās tā bija vienkārša funkcionāla, virtuves, pamatnosacījums bija, ērtums. Virtuves izskatijās pēc mūžīgi kūpinātajām griestiem, netīriem ēdieniem un taukainiem priekšautiņiem. Viesi sanāca dzīvojamās istabās un nezināja, kas notiek, kur tiek gatavots viņu mīļākais ēdiens.

Bet laiki ir mainījušies, mājas kļūst mazākas un komfortablākas  - dzīve ir kļuvusi daudz ātrāka, tāpēc cilvēki virtuvēs pavada daudz mazāk laika. Bet tad kad mēs pavadam šo laiku virtuve, tas vienmēr ir mierīgs un nesteidzīgs. Ņemot vērā šo ātro laiku, cilvēki izvēlās izvēlēties studio tipa dzīvokļus, kur virtuve apvienota ar viesistabu. Tas ir ērti, mūsdienīgi un nekādu problēmu nopirkt visas nepieciešamās mēbeles.

Kur ir mājas centrs?

 

Virtuve ir vieta, kur tiek veidota ģimenes vēsture. Vecvecāku receptes, no laukiem atvestie labumi, mīļākie našķi, visas šīs lietas mēs glabājam virtuvē. Pats galvenais, lai šī telpa ir funkcionāla, katrai tehnikai ir jāstāv savā vietā. Izvēlies virtuvi tik lielu, lai tajā ir vieta pamattehnikai, priekš tavām vajadzībām. Ja Tu dzīvo viens, tu vari atļauties mzau virtuvi,  bet ja tev ir kupla ģimene, tev ir jāaizdomājas, par to, lai virtuve ir plaša, un tā spēj pildīt pašu galveno fukciju.

 

Tie kas pie plīts?

Mēs mīlam nevis vienkāršu būšanu virtuvē, bet arī pašu procesu-gatavošanu. Par ja Jums nepatīk gatavošanas process, mūsdienās ar elegantu virtuvi un mūsdienīgu tehniku, šo procesu var padarīt par jauku un interesantu. Tieši šajā procesā noderēs vecās receptes, kas ļaus Jums mūsdienu steicīgajā dzīvē, izbaudīt pagātnes ēdienus. Visus traukus tavā vietā izmazgās trauku mazgājamā mašīna, bet ja gribi mūsdienīgas stilīgas santehnikas lietas, tad ieskaties, noteikti atradīsi, kko derīgu sev. ielūkojies šeit

Iegūstiet labus piedāvājumus, atstājot savu e-pastu
vai skatīties ziņas
facebook

Visas tiesības rezervētas. Interneta veikals www.mebelesir.lv
Jebkuras www.mebelesir.lv informācijas pārpublicešana bez raktiskas atļaujas stingri aizliegta.
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

Salidzini KurPirkt gudriem